Na kontaktoni

Boguan plastike Paketimi materiale Co, Ltd

Adresa

Numri 101 Shenfeng village.Xinqi rrugë, Beilun, Ningbo, Zhejiang, Kinë. 315020

Phone

86-0574-86138228

86-15888522998

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne