China BG-10 non spill cap ,bottle cap ,mrch cap manufacturers and suppliers | Boguan Plastic

BG-10 non spill cap ,bottle cap ,mrch cap

Përshkrim i shkurtër:

Paketimi Metoda e paketuar në qese plastike të cilat janë vënë në kartona, me rreth 500 copë në kuti kartoni. Madhësia e kuti kartoni: 47cm * 38cm * 36.5cm 'enë këmbët e rreth 430 kutive dhe 40' 20 këmbët kontejnerët larta kubike e rreth 1,030 kuti


 • Description: jo-derdhje cap
 • Grup anëtar mbuluar: 2
 • Deameter: 55mm
 • Paketim fuqi: 1 gallon - 5 gallons
 • Madhësia Neck: standarde
 • Perdorimi: Squeeze
 • Lëndët e para: LDPE + HDPE + EPE
 • Nënshkrimin nga: seal double
 • Pesha: 10g

Detail Product

Produkt Tags

Paketimi Metoda

Paketuar në qese plastike të cilat janë vënë në kartona, me rreth 500 copë në kuti kartoni.

Madhësia e kuti kartoni: 47cm * 38cm * 36.5cm

20 'kontejnerët këmbët e rreth 430 kutive dhe 40' këmbët kontejnerë të lartë kubike e rreth 1,030 kuti


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne