China BG-07 non spill cap ,bottle cap ,mrch cap manufacturers and suppliers | Boguan Plastic

BG-07 non spill cap ,bottle cap ,mrch cap

Përshkrim i shkurtër:

Paketimi Metoda e paketuar në qese plastike të cilat janë vënë në kartona, me rreth 500 copë në kuti kartoni. Madhësia e kuti kartoni: 47cm * 38cm * 36.5cm 'kontejnerët këmbët e rreth 430 kutive dhe 40' 20 këmbët kontejnerët lartë kubike e rreth 1,030 kuti të paketuara në qese plastike dhe të vendosur në qese letre, rreth 500 copë në thes. Madhësia qese letre: 65cm * 45cm * 10cm enë 20-këmbë, rreth 780 çanta, kuti 40-këmbë-lartë kub, rreth 1800 qese


 • Description: jo-derdhje cap
 • Grup anëtar mbuluar: 2
 • Deameter: 55mm
 • Paketim fuqi: 1 gallon - 5 gallons
 • Madhësia Neck: standarde
 • Perdorimi: Squeeze
 • Lëndët e para: : LDPE + HDPE + EPE
 • Nënshkrimin nga: seal double
 • Pesha: 10.7g

Detail Product

Produkt Tags

Paketimi Metoda

Paketuar në qese plastike të cilat janë vënë në kartona, me rreth 500 copë në kuti kartoni.

Madhësia e kuti kartoni: 47cm * 38cm * 36.5cm

20 'kontejnerët këmbët e rreth 430 kutive dhe 40' këmbët kontejnerë të lartë kubike e rreth 1,030 kuti

Paketuar në qese plastike dhe të vendosen në qese letre, rreth 500 copë në thes.

Madhësia qese letre: 65cm * 45cm * 10cm

enë 20-këmbë, rreth 780 çanta, kuti 40-këmbë-lartë kub, rreth 1800 qese


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne