Контактирајте не

Boguan пластика материјал за пакување копродукции, ООД

Адреса

број 101 Shenfeng village.Xinqi улица, Beilun, Ningbo, Жеџијанг, Кина. 315020

Е-пошта

телефон

86-0574-86138228

86-15888522998

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас