China BG-03 non spill cap ,bottle cap ,mrch cap manufacturers and suppliers | Boguan Plastic

BG-03 non spill cap ,bottle cap ,mrch cap

Краток опис:

Пакување Метод пакуваат во пластични кеси кои се ставени во картонски кутии, со околу 500 парчиња на картон. Големина на пакувањето: 47cm * 38cm * 36.5cm 20 'нозете контејнери од околу 430 кутии и 40' нозете високо коцка контејнери од околу 1.030 кутии


 • Опис: не-истури капа
 • Член на групата Корица: 2
 • Deameter: 55mm
 • Применливи пакување: 1 галон - 5 литри
 • Големина на вратот: стандард
 • Употреба: Стискаш
 • Суровини и материјали: LDPE + HDPE + EPE
 • Запечатување по: двојно печат
 • Тежина: 13.5g

детали за производот

Тагови производ

пакување Метод

Спакувани во пластични кеси кои се ставени во картонски кутии, со околу 500 парчиња на картон.

Големина на пакувањето: 47cm * 38cm * 36.5cm

20 'нозете контејнери од околу 430 кутии и 40' нозете високо коцка контејнери од околу 1.030 кутии


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас